Přidání pozice pozorovatelů na radar.bourky.cz z android

Máte dotaz ohledně fungování našich webových stránek ?
Odpovědět
Uživatelský avatar
vecerapl
Příspěvky: 365
Registrován: 04 bře 2008 12:37
Bydliště: Zlín

Používám ve svém mobilu ANDROID a rád bych se vás zeptal, jak je možné svou pozici GPS dostat do pozice pozorovatelů na radar.bourky.cz

Lukáš Ronge mě doporučil aplikaci http://www.instamapper.com, avšak u této aplikace je problém v tom, že po minimalizaci se program vypne a data přestane do internetu posílat. Jde mě o to, že pro lov bouřek mám pro meteorologický radar zaplou aplikaci Meteor a odesílání GPS souřadnic potřebuji provádět v minimalizovaném programu.

Chtěl bych se vás proto zeptat, zda-li něco podobného používáte a jak to používáte. Vyrážím několikrát v roce na stormchasing a rád bych se pokud je to možné ocitl v pozici pozorovatele na mapě radar.bourky.cz

Moc děkuji za informaci, kterou zajímá mimo jiné i více lidí a byla by škoda pozici pozorovatelů nerozšířit o další uživatele.
Amatérská meteorologická stanice Napajedlaci.cz
Uživatelský avatar
Tomáš Chlíbec
Příspěvky: 54
Registrován: 30 čer 2010 23:58
Bydliště: Praha - Nebušice

Aplikaci jsem testoval na 2. zařízeních s Androidem a na obou umí běžet na pozadí. Záleží na způsobu přechodu k jiné aplikaci, šipka zpět ji ukončí - používej tlačítko home. Při běhu na pozadí signalizuje chod malá zelená tečka v notifikační liště.
Zase nevím jak data dostat na radar.bourky, ale ono to snad jednou přijde :-)
Uživatelský avatar
Lukáš Ronge
Administrátor
Příspěvky: 212
Registrován: 26 kvě 2007 13:33
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Ahoj,

pisni me idealne na ICQ nebo mail, ja to zanesu do systemu a dame to dohromady ;-)

L.
Odpovědět

Zpět na „Webové stránky www.bourky.com“