Nové tornádové stránky ČHMÚ/AMS

Vše co se nevešlo do jiných kategorií.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš Prouza
Administrátor
Příspěvky: 1149
Registrován: 30 kvě 2007 13:41
Bydliště: Velké Svatoňovice, okr. Trutnov, 370 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Ve spolupráci s Českým hydrometeorologickým ústavem zahajuje Amatérská meteorologická společnost - o.s. od soboty 31. srpna 2013 ve 13:00 SELČ provoz nových tornádových stránek na adrese http://www.tornada-cz.cz. Tyto stránky nahrazují původní tornádový web pod doménou ČHMÚ. Stránky prošly totálním přepracováním, především designu, ale i obsahu. Ačkoliv je stále přístupná původní verze webu, byly zároveň všechny případy přepsány v novějším stylu, využity modernější zobrazovací postupy, zrušeny zastaralé pasáže, zkontrolována funkčnost odkazů a přidánoněkolik novějších i starších, doposud chybějících, případů.

Za rok 2013 zatím není vložen žádný případ (kromě tornáda v Krnově), protože letošní případy budou zpracovány a zveřejněny zpětně (podle databáze ESWD http://www.eswd.eu). Zároveň se na Vás obracíme se žádostí o poskytnutí snímků/svědectví týkajících se letošních případů - máte-li je k dispozici.

Předem děkujeme a doufáme, že se Vám nové stránky budou líbit. Pokud případně narazíte na nějakou chybu, ať již obsahovou nebo funkční, též nám ji neváhejte sdělit.
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuze“