Logo A.S.S.

Vše co se nevešlo do jiných kategorií.
Odpovědět
djwiktor
Příspěvky: 130
Registrován: 16 čer 2009 15:05
Bydliště: Šaľa - Slovenská Republika
Kontaktovat uživatele:

Caute.. napadlo ma, to logo ktore je na uvodnej stranke Bourky.com . To je oficialne logo? Nema niekto napad na nejake logo pre tuto komunitu?
Dalej by som rad vedel... Tu na SVk sa venujem stormchasingu( v pravom zmysle slova) iba cca pol roka, avsak burky a sprievodne javy, vratane nahodneho fotenia a sledovanie radarov a druzic robim uz par rokov... preto by ma zaujimalo, kedze si chcem dat striekat auto, ktore pouzivam na Stormchasing ( a popri tom aj na bezne jazdenie), ci tu je niekto proti tomu, aby som si dal spravit nalepky s logom A.S.S. a webom Bourky.com, a dal ich na svoje auto, nielenze by mi to urobilo radost ale tiez by som vdaka vyjazdom za burkami urobil aj reklamu a mozno nasiel pre tuto komunitu par ludi, ktorych to zaujima, a boli by dobrymi clenmi...

Budem rad za vsetky vase nazory, navrhy, pripadne ak je niekto, kto by sa podujal urobit nejake vystizne logo pre A.S.S, tak by to bolo super... BTW, viem dat potom za dobre ceny vyrobit nalepky ak by bol zaujem o to iste, co chem ja,..
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuze“