Usnadnění přístupu k radaru CHMI

Máte na nás dotaz ohledně radarových / satelitních snímků ? Napište.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stormík
Příspěvky: 177
Registrován: 27 úno 2010 13:13
Bydliště: Chomutov, Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Nevím jestli je to legální, ale převedl jsem jejich html stránku se srážkovým radarem na exe soubor, tedy na ploše je normálně ikona. I když je to exe soubor radar je pořád online.Když kliknete na ikonu tak se vám zobrazí normální programové okno (ne prohlížeč), a všechno je funkční. Bohužel jsem HTML soubor převáděl v programu bez licence, takže se mi dole zobrazuje nápis. Využil by to někdo?
Snad se sezóna 2012 povede...
Rosina
Příspěvky: 48
Registrován: 20 črc 2009 13:45

Je to celkom zaujímavé. Takže je to ako normálna aplikácia v PC áno?
Uživatelský avatar
Stormík
Příspěvky: 177
Registrován: 27 úno 2010 13:13
Bydliště: Chomutov, Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

přesně tak, prostě jsem udělal frame jejich stránky, je to normální aplikace která využívá online data, měl by o to někdo zájem???
Snad se sezóna 2012 povede...
Uživatelský avatar
Stormík
Příspěvky: 177
Registrován: 27 úno 2010 13:13
Bydliště: Chomutov, Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Jestli chcete, podle potřeby co tam ještě chcete mít vám to upravim, mužu dat i vice radaru pohromadě, třeba sloučit bleskový radar a srážkový
Snad se sezóna 2012 povede...
Rosina
Příspěvky: 48
Registrován: 20 črc 2009 13:45

Stormík píše:Jestli chcete, podle potřeby co tam ještě chcete mít vám to upravim, mužu dat i vice radaru pohromadě, třeba sloučit bleskový radar a srážkový
tak ja by som mal záujem. :) Aj o ten zlúčený všetkých pohromade :)
Uživatelský avatar
Stormík
Příspěvky: 177
Registrován: 27 úno 2010 13:13
Bydliště: Chomutov, Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Ono by to šlo je sloučit, ale nevejde se to k sobě, je to moc velký, leda že bych ten druhý radar což je detekce blesků, udělal bez ovládacího panelu, čistě jenom poslední snímky. Zasahovalo mi to až mimo plochu, tak že nevim. Napište nápad
Snad se sezóna 2012 povede...
Uživatelský avatar
Stormík
Příspěvky: 177
Registrován: 27 úno 2010 13:13
Bydliště: Chomutov, Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Jestli by vám to nevadilo, jelikož dělám na programu nějaké upravy, bylo by to zítra, možná ještě dnes k večeru. Když tak se tu potkáme a já vám ho pošlu má to asi 750kb, má to málo.
Snad se sezóna 2012 povede...
Rosina
Příspěvky: 48
Registrován: 20 črc 2009 13:45

Stormík píše:Jestli by vám to nevadilo, jelikož dělám na programu nějaké upravy, bylo by to zítra, možná ještě dnes k večeru. Když tak se tu potkáme a já vám ho pošlu má to asi 750kb, má to málo.
No jasné. Veľkosť nehrá rolu. Budem rád. ;)
Uživatelský avatar
Stormík
Příspěvky: 177
Registrován: 27 úno 2010 13:13
Bydliště: Chomutov, Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Tak je to hotové, jsou tam. Co to poslat přes e-mail??? Jinak bych poprosil, kdyby jste to chtěl šířit, třeba to někomu dát, aby jste mě informoval.
Snad se sezóna 2012 povede...
Rosina
Příspěvky: 48
Registrován: 20 črc 2009 13:45

Stormík píše:Tak je to hotové, jsou tam. Co to poslat přes e-mail??? Jinak bych poprosil, kdyby jste to chtěl šířit, třeba to někomu dát, aby jste mě informoval.
Tak bielikmat@gmail.com. . To je jasné ale aj to nikomu asi nebudem dávať. Ďakujem. ;)
Uživatelský avatar
Stormík
Příspěvky: 177
Registrován: 27 úno 2010 13:13
Bydliště: Chomutov, Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

a jeje... překročena datova velikost pro soubor, nejde to odeslat......neco stim udelam
Snad se sezóna 2012 povede...
Rosina
Příspěvky: 48
Registrován: 20 črc 2009 13:45

Stormík píše:a jeje... překročena datova velikost pro soubor, nejde to odeslat......neco stim udelam
Hmm, no skúste. :?
Uživatelský avatar
Stormík
Příspěvky: 177
Registrován: 27 úno 2010 13:13
Bydliště: Chomutov, Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

ježiš zase ten internet...božee!!!!!!!!!!! on to nechce odeslat..... omlouvam se, ono je dost možne že to pošlu třeba ve tři rano, protože v tu dobu trochu de... řekněte kdy to prosím přijde
Snad se sezóna 2012 povede...
Rosina
Příspěvky: 48
Registrován: 20 črc 2009 13:45

Stormík píše:ježiš zase ten internet...božee!!!!!!!!!!! on to nechce odeslat..... omlouvam se, ono je dost možne že to pošlu třeba ve tři rano, protože v tu dobu trochu de... řekněte kdy to prosím přijde
Je to tu. ;) Práve si to sťahujem tak uvidím. Ďakujem.
Uživatelský avatar
Stormík
Příspěvky: 177
Registrován: 27 úno 2010 13:13
Bydliště: Chomutov, Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

no asi to nikdo neviužije, ale mě sobě to ulehčuje cestu
Snad se sezóna 2012 povede...
Rosina
Příspěvky: 48
Registrován: 20 črc 2009 13:45

A ten záber detektora bleskov je len posledný? :D
Uživatelský avatar
Stormík
Příspěvky: 177
Registrován: 27 úno 2010 13:13
Bydliště: Chomutov, Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

no právě zato se omlouvám, ale i s ovládacímpanelem se tam nevešel.... a ted sem se koukal, a vypada to že to budu muset predělat.... zase to má spatny intervali tech snimkuu
Snad se sezóna 2012 povede...
Uživatelský avatar
Stormík
Příspěvky: 177
Registrován: 27 úno 2010 13:13
Bydliště: Chomutov, Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

takže asi by bylo nejlepší vám zatím poslat jen samotný srážkový radar
Snad se sezóna 2012 povede...
Rosina
Příspěvky: 48
Registrován: 20 črc 2009 13:45

Zaujímavé že keď dám obnoviť tak obnoví len zrážkový a detektor bleskov ostáva stále na 21:20. :(
Uživatelský avatar
Stormík
Příspěvky: 177
Registrován: 27 úno 2010 13:13
Bydliště: Chomutov, Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

dnes končim..... možná zítra
Snad se sezóna 2012 povede...
Uživatelský avatar
Amerika
Příspěvky: 1145
Registrován: 08 srp 2007 19:30
Bydliště: Slaný

Ahoj,
jistě to bude užitečná věc, ale ty detaily prosím už řešte přes soukromé zprávy. Né každý z tohoto fora potřebuje číst takovou vatu...
Uživatelský avatar
Stormík
Příspěvky: 177
Registrován: 27 úno 2010 13:13
Bydliště: Chomutov, Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

No Amerika má pravdu.... jsme z toho udělali ICQ. Zpátky tedy k té aplikaci, já ji budu postupně rozšiřovat, nemusí to být dnes zítra nebo za týden, muže to trvat i dele, protože tam chci dát opravdu užitečné věci. A mohli by jste mi poradit co by tam mohlo být? Já zase takové velké zkušenosti ze stormchaseřinou nemám, ale vy určitě víte co by tam mohlo být. :D
Snad se sezóna 2012 povede...
Uživatelský avatar
Lukáš1994
Příspěvky: 32
Registrován: 13 čer 2010 16:53
Bydliště: Blansko, 281 m.n.m.
Kontaktovat uživatele:

Stormík píše:Nevím jestli je to legální, ale převedl jsem jejich html stránku se srážkovým radarem na exe soubor, tedy na ploše je normálně ikona. I když je to exe soubor radar je pořád online.Když kliknete na ikonu tak se vám zobrazí normální programové okno (ne prohlížeč), a všechno je funkční. Bohužel jsem HTML soubor převáděl v programu bez licence, takže se mi dole zobrazuje nápis. Využil by to někdo?
Já bych měl zájem :)
Uživatelský avatar
Stormík
Příspěvky: 177
Registrován: 27 úno 2010 13:13
Bydliště: Chomutov, Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Lukáš1994 píše:
Stormík píše:Nevím jestli je to legální, ale převedl jsem jejich html stránku se srážkovým radarem na exe soubor, tedy na ploše je normálně ikona. I když je to exe soubor radar je pořád online.Když kliknete na ikonu tak se vám zobrazí normální programové okno (ne prohlížeč), a všechno je funkční. Bohužel jsem HTML soubor převáděl v programu bez licence, takže se mi dole zobrazuje nápis. Využil by to někdo?
Já bych měl zájem :)

To mít mužeš...mě nedávno spadnul PC :lol: a nestačil sem nic zálohovat.....ale určitě když vydržíš tak měsíc tak se objeví něco lepšího, ale ted na to není čas
Snad se sezóna 2012 povede...
Odpovědět

Zpět na „Interpretace meteorologických dat“